Vendégkönyv

Tárgy: B Feladó: Vendég Dátum: 2022.01.09

Buek2022

Tárgy: Hazádnak rendületlenül imával légy híve most, magyar! - imamozgalom Feladó: Gál Péter Dátum: 2021.11.20

Tisztelt Baptista Lelkipásztorok, kedves Baptista Testvéreink!

Szeretettel ajánljuk figyelmükbe a Hazádnak rendületlenül imával légy híve most, magyar! – imamozgalmunkat! Felhívásunkat az alábbi honlapra kattintva olvashatják. Az augusztus 20-án indított mozgalommal azt szeretnénk elérni, hogy az országgyűlési választások vasárnapjáig tartóan sok-sok ember imádkozzék azért, hogy olyan személyek jussanak mandátumhoz, akik a tízparancsolat mind a tíz pontját erkölcsi normának véve, keresztyén szellemben igyekeznek majd végezni képviselői munkájukat.

Célul tűztük ki, hogy mindegyik magyarországi településen legalább egy lélek csatlakozzék hozzánk. Nyilván ezt elérni szinte lehetetlen, de céliránynak tekintve erős motiváció!

Kérjük, segítsenek! Bizonyára gyülekezeteikben vannak olyan imádságos lelkületű tagok, akiknek a mindennapi, saját szívük szerinti imádkozás természetes lelki igény. Kérjük, ismertessék meg velük felhívásunkat! Nagyon szeretnénk ezáltal is elérni, hogy a nagyobb települések mellett a legkisebb településekre is eljusson imamozgalmunk híre.

Augusztus 20-a óta eddig körülbelül 450 Kárpát-medencei településről nagyjából 5000-6000 lélek csatlakozott. Nem tartjuk számon az imádkozók nevét, számát, az Úr azt megteszi. „Te, amikor imádkozol, menj be a szobádba, zárd be az ajtódat, és így imádkozz Atyádhoz, aki a rejtekben van; akkor Atyád, aki lát a rejtekben, megfizet majd neked.” (Mt 6.6) Mi csak a résztvevők helységét jegyezzük fel, és tesszük közzé az ima2022.hu honlapon, így láttatva az imamozgalom elterjedtségét.

Még egy fontos dolgot szeretnénk hangsúlyozni: imamozgalmunk ökumenikus. Római és görögkatolikusok, reformátusok, evangélikusok csatlakoztak - reményünk szerint baptisták is lesznek! -, és ezt a krisztusi összetartozást a tizennégy elindító személy felekezeti hovatartozása is tükrözi.

Bízva segítségükben, előre is hálásan köszönjük! Tisztelettel a felhívást aláírók nevében:

Gál Péter szervező

Budapest / Zamárdi, 2021. november 19-én.

Tárgy: kérés tüzelöre Feladó: varga zoltán Dátum: 2021.08.08

tüzelöre szeretnék kérni!!///2019 majusban volt egy mütétem bocsanat leirom ,herezacskon folyamatos magas cukor miatt ,lett egy tályog ill. a lágyrészen megmütöttek ,, és a mütét után kialakult egy sipoly ,, a sipolybol 9 honapig lógott belöllem egy mütét közben bennem hagyott géz darab ... a sipoly ami a lágyrészen van nem lehet emelni hajolni váladékozik még dolgozom közmunkán mindkettönk fizetéséböl von végrehajto //nagy fiamnak családja van a kicsi elment albérletbe//én 30 ezer ftot kapok végrehajtó két letiltást von közmunka fizetésböl ,,feleségem 37 ezer ftot kap varga zoltán vadna szabadság tér 15 3636//vagy vargáné szücs csilla erste bank 116 00006 00000000 25766862// VAGY FÁBIAN LAJOS SAJOVELEZD FATELEP 20 958 5852 tel számom 30 101 6583

Tárgy: J Feladó: Vendég Dátum: 2021.02.16

Jó az oldal. Vendég

Tárgy: Re:J Feladó: Vendég Dátum: 2021.05.26

:)

Tárgy: J Feladó: Vendég Dátum: 2020.01.18

Jó az oldal!

Tárgy: Új könyv megjelenése Feladó: Szegletkő Kiadói Alapítvány Dátum: 2019.07.13

Tisztelt Címzett!

Szeretném figyelmébe ajánlani az alábbi új könyvet, mely 2019.július 26-tól rendelhető.
Jim Cymbala: Többre lettél teremtve

„Jim Cymbala tisztában van valami olyasmivel, amit sokan nem ismertünk még fel: hogy egy kényelmes, biztonságos élet nem fogja azt a megelégedettséget eredményezni, amire áhítozunk.

Akár jónak tűnik most az életed, akár nem, Cymbala hisz abban, hogy Isten többet tartogat számodra. Ebben a könyvben segít rájönni, hogyan érheted el azt a „többet”, amit Isten szánt neked – több békét, igazi örömet és egy valódi életcélt. Ahogyan megnyitod magadat az Istentől jövő „több” előtt, egyben fel fogod fedezni egyedi feladatodat is: azt az egy dolgot, amire Isten téged hív – és senki mást –, hogy az Ő munkája érdekében ezen a világon elvégezd.

A Többre lettél teremtve lenyűgöző képet fest hozzád hasonló emberekről, akik rájöttek, hogy Isten „többje” több eredményt, több energiát és a végén több boldogságot hoz. Segíteni akar abban, hogy elképzelj egy teljesebb, gazdagabb szellemi területet, amire legbelül vágyakozol.

A Bibliából vett példákkal, kortársak történeteivel és a saját életének megtapasztalásaival Cymbala rámutat az útra egy bővölködőbb, mélyebb élethez és segít megragadni mindent, amit Isten neked akar adni.”

A könyv ára 2000 Ft, gyülekezetek számára 10 db felett 1500 Ft-ért elérhető.

Üdvözlettel,
Ádámkó Erzsébet
Szegletkő Kiadói Alapítvány

Tárgy: Áldás kívánás! Feladó: Mányák István Dátum: 2016.07.07

Az Úr áldja meg a kis Baptista közösségeket amelyek megtarthatják ebben a rohanó világban az embert.

Új hozzászólás hozzáadása